NM Isfiske 2000

Barn Eldre junior gutter Eldre junior jenter Junior gutter Junior jenter
Lag Senior damer Senior herrer Veteran damer Veteran herrer

RESULTATLISTE BARN

Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 EIRIN LEANDER AANNERUD RAUFOSS 1240
2 STIAN LARSEN LILLESTRØM SFK 1170
3 BJØRN-KRISTIIAN BEKKENSTEN UDNES JFF 1020
4 GLENN-ERIK HAUGLAND BØVERBRU 880
5 DANIEL JOHNSEN RINGERIKE SFF 670
6 SAKINA SÆTHER BÆRUM SPORTSFISKERE 580
7 BJØRN OTTO BUNES MO JFF 560
8 CAMILLA BRAATEN RINGERIKE SPORTSFISKERE 460
9 MICHAEL SÆTHER BÆRUM SPORTSFISKERE 390
10 TOR HARALD BUNES MO JFF 350
11 OLE MARTIN NEDGÅRDEN VÅLER JFF 340
12 CATO ØDEGÅRD HINNDALEN 330
13 STINE PEDERSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 300
14 JAN VEGARD JOHANSEN NES 190
15 MARI SNARE KONGSVINGER JFF 170
KENT INGE LØVAAS GJØVIK OG TOTEN SFK 170
17 KRISTINA OLSSON GJØVIK OG TOTEN SFK 140
18 KRISTOFFER EGGE RINGERIKE 130
19 TOMAS PEDERSEN REINSVOLL 120
20 LARS-OLA RUSTAD MO JFF 110
21 THOMAS BERNTSEN NANNESTAD JFF 70
MATS SNARE SFK RAUFJØRINGEN 70
23 STEFAN BERNTSEN NANNESTAD JFF 50
24 STEIN ERIK STRAND DRAMMEN 20
25 TONJE G. SIVERTSEN MUSTAD HFK 0
PÅL G. SIVERTSEN MUSTAD HFK 0
JOAKIM HETLAND EGERSUND JFF 0
HANS KR. SIVESIND EINA 0
THOR HALVOR HAUGEN NITTEDAL 0

[TOPPEN]

RESULTATLISTE VETERAN
DAMER

Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 MARIT ANDERSEN AJFF OSLO 1200
2 GRETE SLOVAFOSS BÅSTAD GJFF 730
3 EVA SKARET AJFF OSLO 640
4 MARGIT SÆTHRE SILJAN JFF 560
5 KARI TYSKERUD FET 440
6 ASTRID BÆKKEN ROMEDAL & VALSET 380
7 VALBORG FJELLVANG UDNES JFF 340
8 JORUNN HANSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 250
ODDLAUG SLETVOLD NORD ODAL 250
10 ASTRID ELIASSEN BÆRUM SPORTSFISKERE 230
11 AUD H. CHRISTENSEN AJFF OSLO 170
12 ODDBJØRG KILDALEN ROMEDAL OG VALLSET JFF 120
13 ELSE SKJENNEM BÅSTAD GJFF 110

[TOPPEN]


RESULTATLISTE SENIOR HERRER

Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 JAN-FREDRIK SANDVOLD SFK RAUFJØRINGEN 4410
2 ROY FJELD EIDSKOG SFK 4290
3 THOMAS ØDEGÅRD GJØVIK OG TOTEN SFK 4260
4 BØRRE OMANG ÅSENE 3880
5 ODD HENNING HANSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 3230
6 NILS HALVOR KROG MANGENSKOGEN 3140
7 GUNNAR SKAARUD RINGERIKE SPORTSFISKERE 2630
8 PER ENGEN ROMEDAL & VALSET 2540
9 HALFDAN SANGNÆS GJØVIK OG TOTEN SFK 2470
10 PAAL RUNDEN GJØVIK OG TOTEN SFK 2410
11 FINN ALNÆS LILLESTRØM SFK 2320
12 GUNNAR ØVERBY SFK ACERINA 2180
13 LARS HANSSEN LØTEN JFF 2170
14 DAG-EVEN NYGÅRDSETER SFK RAUFJÆRINGEN 2090
15 TORE FRØSHAUG SFK ACERINA 2020
16 HANS-KRISTIAN LØKEN SFK ACERINA 2010
JOE FJELD EIDSKOG SFK 2010
18 JAN-MORTEN FOSSEN ACERINA 1950
EGIL DALBY TOTEN JFF LODD 2 1950
20 JON IVAR OLAUSSEN RAUFJØRINGEN 1900
LENNART GAMMELSRUD ACERINA 1900
ROAR BERG TOTEN JFF LODD 2 1900
23 OVE LAUTEN LILLESTRØM SFK 1870
24 ANDERS ENGEN RAUFJØRINGEN 1830
25 DAG KJELSAAS SØRKEDALEN JFF 1780
26 TERJE RUUD ØSTRE TRØGSTAD J.F.F 1730
PER S. PETTERSEN RINGERIKE SFF 1730
28 LARS ERIK KRISTOFFERSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 1690
29 HANS TERJE LINDGREN HEDRUM J.F.F 1670
ARILD HOLSTAD ACERINA 1670
31 PER OLAV KRISTIANSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 1650
32 RUNE TYSKERUD FET 1640
33 MORTEN JACOBSEN HEDRUM JFF 1560
34 LARS OLA WESTHEIM MO JFF 1520
35 TROND TÅSÅS EINA 1510
36 YNGVE G. STANG GJØVIK OG TOTEN SFK 1500
37 KENNETH OTTOSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 1470
38 STEN D JACOBSEN ÅL JFK 1420
39 EGIL MERLI HOLTER JFF 1390
BJØRN STUBBERØD SFK GJENGEN SKIEN 1390
41 ERIK SAGHAUG RAUFJØRINGEN 1360
SVEIN KRISTIANSEN TRYSIL SFK 1360
43 TOM ERLING HAUGEN SFK RAUFJØRINGEN 1350
44 BJØRN HOELSVEEN EINA 1320
TOMMY STRENGELSRUD RAUFJØRINGEN 1320
46 PER-EINAR FJELD EIDSKOG SFK 1290
47 LARS-ERIK LANGSÆTHER ØSTRE TRØGSTAD JFF 1280
ERIK OLSTAD GJØVIK OG TOTEN SFK 1280
49 JOHNNY UBNIDSTUEN BØVERBRU 1270
GEIR ARNE LØVAAS GJØVIK OG TOTEN SFK 1270
51 STEINAR OLSEN TRYSIL SFK 1220
52 GEIR BERGERØDEGÅRD ROMEDAL & VALSET 1200
53 JAN-VIDAR LIVENHAGEN OSLO 1190
54 MAGNUS RIKSFJORD HEDRUM JFL 1180
55 TOM HAMMERSTAD JEVNAKER JFF 1170
56 OLE JOHNNY STENBERG GJØVIK OG TOTEN SFK 1160
57 TOM KYRRØ RINGERIKE SPORTSFISKERE 1110
58 ESPEN ECKHOLM LILLESTRØM SFK 1090
RUNE UHLEN GJØVIK OG TOTEN SFK 1090
60 STIAN RUDBERG EIDSKOG SFK 1080
61 FREDRICK AURBAKKEN EIDSKOG SFK 1070
62 ARILD ESKILDSEN SFK ACERINA 990
SVEIN IVAR FJELDBU EIDSKOG SFK 990
64 HELGE MILLERUD TOTEN JFF LODD 2 980
PETTER SKUDAL MOSS SFK 980
66 ÅGE R. NILSEN BRANDVAL JFF 970
67 GEIR LILLEJORDET RINGERIKE SPORTSFISKERE 930
VIDAR KOMPERUD HOF VESTRE JFF 930
69 RUNE HAUGEN STANGE F.K 920
70 GEIR GUNDERSBY RINGERIKE S.F 910
71 PÅL FJELD EIDSKOG SFK 900
MARIUS HAGEN STANGE FK 900
JOHNNY HØGLI EIDSVOLL 900
ARVID NÆSS HOLE JF 900
75 HALVOR BEKKEN JEVNAKER JFF 890
76 KJELL-ARNE GRØTE AURSKOG JFF 880
STIG SØRENSEN STANGE F.K 880
78 IVAR BORTHØN TRYSIL SPORTSFISKERE 860
79 ODD BREKKEN GJØVIK OG TOTEN SFK 850
80 RUNE LARSSTUEN GJØVIK OG TOTEN 840
GUNNAR JOHANSEN EIDSKOG SFK 840
82 DAG HANSSEN ROMEDAL & VALSET 830
ERIK BEKKEN RINGERIKE SFF 830
84 ØYVIND AASEN KONGSVINGER JFF 790
85 OLE ASBJØRN BUUER ENEBAKK JFF 780
KENNETH JERNBERG MO JFF 780
87 MAGNE ENGEN SKREIA 770
88 KNUT BJØRKLUND UKJENT 760
89 THOMAS KROSBY TRYSIL SPORTSFISKERE 750
ERIK OVNERUD JEVNAKER JFF 750
91 CATO AMUNDSEN EIDSKOG SFK 740
VIKTOR OLSEN LILLESTRØM SFK 740
93 ROAR SJØLI HOF VESTRE JFF 730
94 ODD RINGSTAD DRAMMEN SPORTSFISKERE 720
TONY NILSEN NANNESTAD JFF 720
96 PER H. BEKKEN SFK RAUFJØRINGEN 710
97 GEIR BERNTSEN NORD ODAL 680
PER OLAV LIVENHAGE ALTA 680
FRANK H. SKAARUD RINGERIKE S.F 680
100 TROND KARLENGEN RINGERIKE S.F 660
NILS ØVERBY TRYSIL SFK 660
BJØRN O. HUUS GJELLELAUGE 660
103 EGIL A GLEMMESTAD GJØVIK OG TOTEN SFK 650
TOM GUDMUNDSETH OSLO 650
JAN OVNERUD JEVNAKER JFF 650
JONNY BÆKKEN ROMEDAL & VALSET 650
107 ARNSTEIN FJELLVANG UDNES JFF 640
108 TERJE BØEN RAKKESTAD 630
GEIR NORDLI NORD ODAL 630
110 BENT FJELD EIDSKOG SFK 620
111 ARNE JØRGEN NYBAKK EIDSKOG SFK 610
ROY FLENSTAD NORDRE RØMESKOG JFF 610
HALVOR TRANDEM AURSKOG JFF 610
114 ERIK BAKKELI GJØVIK OG TOTEN SFK 600
GØRAN NILSSON EIDSKOG SFK 600
116 PER ERIK HELLERUD EIDSVOLL VERK 590
117 VIGGO VANNEVJEN NORD ODAL 570
118 GUNNAR HAULAN KOLBOTN 550
KNUT ARILD NEDGÅRDEN VÅLER JFF 550
120 HÅKON SOLBERG SNERTINGDAL JFF 540
121 ØYVIND SYVERTSEN FROLAND JFF 530
122 ODDBJØRN BÆKKELI GRAN JFF 520
123 MORTEN SANGNES GJØVIK OG TOTEN SFK 500
HELGE KOPPERUD HØLAND JFF 500
RUNE BJERKETVEDT SFK ACERINA 500
126 PER ERIK HALVORSRUD GJØVIK OG TOTEN SFK 490
127 ANDERS SOLLIEN LENA JFF 480
128 TOM PEDERSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 470
KAI HÅKERUD RINGERIKE SPORTSFISKERE 470
TERJE BJØRNSTAD UDNES JFF 470
ODD RUSTAD RINGERIKE SFF 470
132 BIRGER GAUSLÅ FROLAND JFF 460
MARTIN LOPEZ RAUFJØRINGEN 460
EIVIND HOLT SILJAN JFF 460
ANDREAS MOEN GRAN JFF 460
136 OLE JOHAN KROG MANGENSKOGEN JFF 450
137 KJELL IVAR RUDSHAUG MO JFF 440
PER ARNE SKAARUD UKJENT 440
139 TOR ØRBÆK MINNESUND JFF 430
RAGNAR ENGEN SKREIA 430
141 RUNE MERLI HOLTER JFF 420
TOM HØIBAKK JEVNAKER JFF 420
VIDAR PETTERSEN GJELLELAUGET 420
144 LARS ARNE BLILIE GJØVIK OG TOTEN SFK 410
145 JOHNNY BRAATEN RINGERIKE SFF 400
146 ROGER SMIKSTAD BIG CATCH FISHING CLUB 390
147 JIM BEKKEN SFK RAUFJÆRINGEN 380
KNUT ARILD JOHNSEN RINGERIKE SFF 380
149 EIVIND STENSBERG BÆRUM SPORTSFISKERE 370
BJØRN KÅVEN SFK RAUFJÆRINGEN 370
151 TOR ARNE ANDREASSEN HOKKSUND 360
JOHN TORE NORDBY GJØVIK OG TOTEN SFK 360
FINN E. LERDALEN RAUFJØRINGEN 360
154 JON MARTIN KRISTIANSEN ACERINA 340
TROND ERIC SLETTUM BIG CATCH FISHING CLUB 340
156 BJØRN EKORNHOL MO JFF 330
MICHEL HORACSEK GJØVIK OG TOTEN SFK 330
158 KAI ERIK AANNERUD GJØVIK OG TOTEN SFK 310
HÅVARD HØGDA EIDSKOG SFK 310
RAYMOND FJELDBU EIDSKOG SFK 310
161 PER J SIVESIND BØVERBRU 300
REIDAR MOEN EIDSVOLL SKOG JFF 300
163 KURT STRANDLIE GJØVIK OG TOTEN 280
164 SVEIN HOLM GJØVIK OG TOTEN SFK 270
165 GEIR KROPPAN SNERTINGDAL JFF 260
SVEND WIIK LILLESTRØM SFK 260
ODDGEIR STENSBY MO JFF 260
168 ROY OLE JAKOBSEN SNERTINGDAL JFF 230
STEINAR HAGEN FLUBERG 230
170 KJELL JOAR NERHAGEN TRYSIL SFK 220
TOM MARTHINSEN NITTEDAL-HAKADAL JFF 220
JOHN ERIK RUSTEN LIER 220
BJØRN EGIL FREDHEIM SAND JFF 220
HANS KRISTIAN MOEN GRAN 220
175 ERIK STRAND DRAMMEN 210
176 JAN OLAV GRØTLI AURSKOG JFF 200
177 OLA SJØLI TRYSIL SFK 190
ODD ØSTBY EIDSKOG SFK 190
179 JAN TORE NEDGÅRDEN VÅLER JFF 180
PETTER JACOBSEN GJELLELAUGET 180
TORBJØRN HANSEN STEINBERG 180
ROY VOLLENGEN HURDAL 180
183 CATO RØENBAKKEN BÆRUM SPORTSFISKERE 170
VIDAR FJELLHAMMER RINGERIKE SPORTSFISKERE 170
KNUT ØSTLIEN FROLAND JFK 170
TONY BODAY BÆRUM SPORTSFISKERE 170
187 BENGT GERHARDSEN LØRENSKOG JFF 150
188 TOM BIERMANN NORDSTRAND J.F.F 140
189 ODD LUNNER NORDRE RØMESKOG JFF 110
190 BJØRN BJØRNSETH SFK RAUFJÆRINGEN 100
KJELL HAMMERSHAUG BÆRUM SPORTSFISKERE 100
192 ARNE OMHOLT FROLAND JFF 90
JOHN A. HETLAND EGERSUND JFF 90
TORE SMIKKERUD BIG CATCH FISHING CLUB 90
STÅLE BERGSMARK FETSUND 90
196 ØYVIND JØRGENSEN NORDRE RØMESKOG JFF 70
VIDAR GULLERUD BÆRUM SPORTSFISKERE 70
198 BJØRN LØKEN RAKKESTAD & DEGERNES JFF 60
199 KARI HAPPONEN RINGERIKE S.F 50
200 JAN ERIK BODAY GRORUD JFF 30
BJØRN JØRGENSEN FROLAND JFK 30
202 MORTEN BRÆNDVANG LILLESTRØM FK 20
203 SVERRE LANGEMYR ARENDAL JFF 0
HANS ARNE RUSKSLUND NORDRE LAND 0
STÅLE HELLENES HEDRUM JFL 0
ROALD ANDERSEN FROLAND J.F.F 0
AKSEL ERVIK GJELLERLAUGET 0
STEINAR UNNESTAD SFK ACERINA 0
TERJE BLILIE EINA 0
ROBERT MARTINSEN SOLBERGELVA JFF 0
TOM AASHEIM MINNESUND JFF 0
RUNE SKOGLUND KROKSTADELVA J.F.F 0
ERIK SELL SNERTINGDAL JFF 0
RONNY OPSAHL EIDSVOLL 0
PER ARNE EKLØV FROGNER 0
ROGER BJERKELY NITTEDAL 0
BJØRN LINDSTAD RAUFOSS 0
JAN G. OPPEGÅRD BÆRUM SPORTSFISKERE 0
AUDUN BERNTSEN NANNESTAD JFF 0
ROLF ERIK NILSEN JEVNAKER 0
EINAR MYRVOLD GRAN 0
VEGARD PAULSEN NORDRE ELVERUM JFF 0
GEIR HAGEN GJØVIK OG TOTEN SFK 0
HELGE BUTTINGSRUD RINGERIKE SFF 0
ROGER THORESEN RAUFJØRINGEN 0
ROY ARNE STENVOLD RAUFOSS 0
OVE ANDERASSEN SOLBERGELVA JFF 0
SNORRE GRØNNÆSS TRYSIL SFK 0
OLAV NORDENGEN EINA 0
PER O SANDVOLD RØYKEN OG ÅRHUS JFF 0
KJELL M GRØNSTAD UKJENT 0
OLE ØVERLI NATEDAL 0
ROBERT KARLSEN GJELLERLAUGET 0
BENT CASPERSEN KROKSTADELVA J.F.F 0
ODDBJØRN NORDENG GJØVIK OG TOTEN SFK 0
CATO PETTERSEN GJELLERLAUGET 0
KJETIL TVEDT LUNNER 0
RUNE PETTERSEN HEDRUM J.F.F 0
GEIR-HELGE SJAAENG GJELLERLAUGET 0
BJØRNER JOHANSEN VESTRE GAUSDAL 0
RONNY SAMUELSSON RINGERIKE SPORTSFISKERE 0
VIDAR NILSEN ACERINA 0
KENT STØKKET SØRØSTERDAL S.FISKERE 0
OLE-G RAMSTAD GALTERUD SFK 0
ROLF ERIK HALLE EINA 0
RUDI THOMSEN TOTEN JFF 0
LEIF-ARNE SVENDSEN RAKKESTAD & DEGERNES JFF 0
SVEIN K DALBAKK UDNES JFF 0
GEIR SIVERTSEN AUSTAD 0

[TOPPEN]


RESULTATLISTE SENIOR DAMER

Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 SIV TÅSÅS EINA 1090
2 KRISTINE GAUSLAA MUSTAD HFK 800
3 MAY LEIKÅSEN HOF VESTRE JFF 770
4 KJERSTI SOLLI SFK RAUFJØRINGEN 740
5 RAGNHILD MURUÅSEN VÅLER JFF 490
6 TONJE HAUGER SFK ACERINA 440
7 ANNA LINDGREN ROMEDAL & VALSET 380
8 MARIANNE S. NILSEN JEVNAKER 360
9 ANNE-LISE JENSSEN SFK ACERINA 320
10 GRETE STENBERG GJØVIK OG TOTEN SFK 300
11 UNNI LEIRUD SFK RAUFJØRINGEN 260
TOVE HOLM MOSS SPORTSFISKEKLUBB 260
13 TOVE MARTHINSEN HEDRUM JFF 210
14 JORUNN BEKKENSTEN UDNES JFF 180
15 RUTH M RAMSTAD GALTERUD SFK 170
16 HANNE OVNERUD JEVNAKER JFF 150
17 ANNE JOHNSEN RINGERIKE SFF 110
18 TURID KJOS RINGERIKE SPORTSFISKERE 100
19 SIV ALFREDSEN VÅLER JFF 90
SOLVEIG M HAUGE STRØMMEN 90
21 MAY AGNETE ØSTBY GJØVIK OG TOTEN SFK 80
22 BENTE KRISTENSEN FROLAND JFF 0
WENCHE SNARE KONGSVINGER JFF 0
BRITT IREN JOHNSRUD NORD ODAL 0

[TOPPEN]


RESULTATLISTE LAG

Plass Lagnavn Fornavn Etternavn Klubb Vekt Sum Vekt
1 GJØVIK OG TOTEN 3 DAG ANDRÉ SANGNES GJØVIK OG TOTEN SFK 1470 8200
HALFDAN SANGNÆS GJØVIK OG TOTEN SPORTSFISKEKLUBB 2470
THOMAS ØDEGÅRD GJØVIK OG TOTEN SPORTSFISKEKLUBB 4260
2 GJØVIK OG TOTEN I GEIR ARNE LØVAAS GJØVIK OG TOTEN SFK 1270 6910
ODD HENNING HANSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 3230
PAAL RUNDEN GJØVIK OG TOTEN SFK 2410
3 EIDSKOG SFK 1 PÅL FJELD EIDSKOG SFK 900 6180
ROY FJELD EIDSKOG SFK 4290
SVEIN IVAR FJELDBU EIDSKOG SFK 990
4 SFK ACERINA 1 HANS CHRISTER FOSSEN ACERINA 1830 5680
JAN-MORTEN FOSSEN ACERINA 1950
LENNART GAMMELSRUD ACERINA 1900
5 RAUFJØRINGEN 1 PER H. BEKKEN SFK RAUFJØRINGEN 710 5480
FINN E. LERDALEN RAUFJØRINGEN 360
JAN-FREDRIK SANDVOLD SFK RAUFJØRINGEN 4410
6 SFK ACERINA MIX HANS-KRISTIAN LØKEN SFK ACERINA 2010 5310
LARS-ERIK LANGSÆTHER ØSTRE TRØGSTAD JFF 1280
TORE FRØSHAUG SFK ACERINA 2020
7 TRYSIL 1 KNUT ARILD NEDGÅRDEN VÅLER JFF 550 4920
OLE OMANG ÅSENE 490
BØRRE OMANG ÅSENE 3880
8 SFK ACERINA 2 ARILD HOLSTAD ACERINA 1670 4350
GUNNAR ØVERBY SFK ACERINA 2180
RUNE BJERKETVEDT SFK ACERINA 500
9 GJØVIK OG TOTEN 4 YNGVE G. STANG GJØVIK OG TOTEN SFK 1500 4250
KENNETH OTTOSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 1470
ERIK OLSTAD GJØVIK OG TOTEN SFK 1280
10 TEAM SKÅRUD TROND KARLENGEN RINGERIKE S.F 660 3970
FRANK H. SKAARUD RINGERIKE S.F 680
GUNNAR SKAARUD RINGERIKE SPORTSFISKERE 2630
11 RAUFJØRINGEN 2 DAG-EVEN NYGÅRDSETER SFK RAUFJÆRINGEN 2090 3540
BJØRN BJØRNSETH SFK RAUFJÆRINGEN 100
TOM ERLING HAUGEN SFK RAUFJØRINGEN 1350
12 EIDSKOG SFK 3 JONAS FJELD EIDSKOG SFK 1110 3430
JOE FJELD EIDSKOG SFK 2010
HÅVARD HØGDA EIDSKOG SFK 310
13 JEVNAKER 1 HALVOR BEKKEN JEVNAKER JFF 890 2810
TOM HAMMERSTAD JEVNAKER JFF 1170
ERIK OVNERUD JEVNAKER JFF 750
13 EIDSKOG SFK 4 STIAN RUDBERG EIDSKOG SFK 1080 2810
ODD HARALD ØSTBY EIDSKOG SFK 660
FREDRICK AURBAKKEN EIDSKOG SFK 1070
15 TEAM NORDLI GEIR NORDLI NORD ODAL 630 2720
LARS OLA WESTHEIM MO JFF 1520
VIGGO VANNEVJEN NORD ODAL 570
16 STANGE FK STIG SØRENSEN STANGE F.K 880 2700
MARIUS HAGEN STANGE FK 900
RUNE HAUGEN STANGE F.K 920
17 TEAM BEKKEN ODD RUSTAD RINGERIKE SFF 470 2210
GEIR GUNDERSBY RINGERIKE S.F 910
ERIK BEKKEN RINGERIKE SFF 830
18 RINGERIKE 1 TOM KYRRØ RINGERIKE SPORTSFISKERE 1110 2140
TURID KJOS RINGERIKE SPORTSFISKERE 100
GEIR LILLEJORDET RINGERIKE SPORTSFISKERE 930
19 EIDSKOG SFK 2 ARNE JØRGEN NYBAKK EIDSKOG SFK 610 1950
CATO AMUNDSEN EIDSKOG SFK 740
GØRAN NILSSON EIDSKOG SFK 600
20 MO JFF NORD-ODAL KENNETH JERNBERG MO JFF 780 1890
ÅGE RUDSHAUG MO JFF 670
KJELL IVAR RUDSHAUG MO JFF 440
21 GJØVIK OG TOTEN 2 ASTOR OTTOSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 650 1530
PAUL RUNDEN GJØVIK OG TOTEN SFK 110
PER OLAV ØSTBY GJØVIK OG TOTEN SFK 770
22 GJELLELAUGET 2 PER ERIK HELLERUD EIDSVOLL VERK 590 1430
BJØRN O. HUUS GJELLELAUGE 660
PETTER JACOBSEN GJELLELAUGET 180
23 TEAM HØGLI REIDAR MOEN EIDSVOLL SKOG JFF 300 1200
JOHNNY HØGLI EIDSVOLL 900
RONNY OPSAHL EIDSVOLL
24 UDNES 1 ARNSTEIN FJELLVANG UDNES JFF 640 1110
TERJE BJØRNSTAD UDNES JFF 470
SVEIN K DALBAKK UDNES JFF
25 TEAM GAUSLÅ ØYVIND SYVERTSEN FROLAND JFF 530 1090
NILS JOHNNY JUKLERØD KROKEN JFF 100
BIRGER GAUSLÅ FROLAND JFF 460
26 SNERTINGDAL 1 SVEIN ERIK SELL SNERTINGDAL JFF 190 990
HÅKON SOLBERG SNERTINGDAL JFF 540
GEIR KROPPAN SNERTINGDAL JFF 260
28 BIG CATCH FISHING CLUB TROND ERIC SLETTUM BIG CATCH FISHING CLUB 340 820
TORE SMIKKERUD BIG CATCH FISHING CLUB 90
ROGER SMIKSTAD BIG CATCH FISHING CLUB 390
29 TEAM JØRGENSEN ØYVIND JØRGENSEN NORDRE RØMESKOG JFF 70 790
ROY FLENSTAD NORDRE RØMESKOG JFF 610
ODD LUNNER NORDRE RØMESKOG JFF 110
30 GJELLELAUGET 1 AKSEL ERVIK GJELLERLAUGET 0 0
CATO PETTERSEN GJELLERLAUGET 0
GEIR-HELGE SJAAENG GJELLERLAUGET 0
30 KILOS KLUBBEN RUNE SKOGLUND KROKSTADELVA J.F.F 0 0
ROBERT MARTINSEN SOLBERGELVA JFF 0
BENT CASPERSEN KROKSTADELVA J.F.F 0

[TOPPEN]


RESULTATLISTE JUNIOR GUTTER

Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 STIAN ANDRE THORESEN RAUFJØRINGEN 1290
2 DANIEL RUSTEN LIER 1010
3 ANDREAS SANGNES GJØVIK OG TOTEN SFK 700
4 JONATAN HAGA ACERINA 680
5 EIRIK BERGEDAHL JEVNAKER JFF 630
6 GEIR NÆSS SOLLIHØGDA JFF 590
FREDRIK ALBERG JEVNAKER JFF 590
8 HALVOR STENBERG ROMEDAL & VALSET 550
9 LARS KRISTIAN FREMSTAD UKJENT 390
10 FREDRIK GRIMELAND SFK ACERINA 380
11 LUCIAN IURAC SILJAN JFF 350
12 MARTIN BAKKEN ROEN JFF 330
13 FREDRIK SOLLIEN SLETTEN RAUFJØRINGEN 280
14 ERLAND KOPPERGARD LIER 260
15 SVEIN ERIK SELL SNERTINGDAL JFF 190
16 RAYMOND LISTHAUGEN NORD ODAL 150
17 FREDRIK HØIBAKK JEVNAKER JFF 130
18 ROAR FOSSEN NORD ODAL 100
19 VIDAR SVENHAUG SNERTINGDAL JFF 0
ALEXANDER HAUG REINSVOLL 0
KJETIL ESKERUD NIELSEN BØVERBRU 0
OSKAR OLSEN BÅSTAD GJFF 0
PER-OLAV SKJELERUD JEVNAKER JFF 0
VEGAR NORDENG GJØVIK OG TOTEN SFK 0

[TOPPEN]


RESULTATLISTE JUNIOR JENTER

Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 ISELIN KJELSAAS SØRKEDALEN JFF 680
2 SILJE TAJE GJØVIK OG TOTEN SFK 320
3 MARTE TEKSUM AASEN SFK RAUFJØRINGEN 250
4 CATHARINA GAUSLÅ FROLAND JFF 80
5 HANNE VIKEN NORD ODAL 0

[TOPPEN]


RESULTATLISTE ELDRE JUNIOR
JENTER

Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 JANINE E GULBRANDSEN GALTERUD SFK 550
2 MONICA JOHNSEN RINGERIKE SFF 490

[TOPPEN]


RESULTATLISTE ELDRE JUNIOR
GUTTER

Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 HANS CHRISTER FOSSEN ACERINA 1830
2 DAG ANDRÉ SANGNES GJØVIK OG TOTEN SFK 1470
3 MARIUS HAGA ACERINA 1180
4 JONAS FJELD EIDSKOG SFK 1110
5 ODD HARALD ØSTBY EIDSKOG SFK 660
6 VESA HAPPONEN RINGERIKE S.F 570
7 ROAR STENBERG GRAN 460
8 KNUT KOLSTAD FJELLHAMAR 440
9 HANS KRISTIAN ØRBÆK MINNESUND JFF 410
10 JOSTEIN NYBAKKE EINA 330
11 TOMMY JOHANSEN ØSTRE TRØGSTAD JFF 200
12 KAI SVENHAUG SNERTINGDAL JFF 80
13 KIM JOHNSEN RINGERIKE SFF 30
14 HERDAG HANSEN BIG CATCH FISHING CLUB 0
KNUT ELIASSEN BÆRUM SPORTSFISKERE 0

[TOPPEN]


RESULTATLISTE VETERAN HERRER

Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 HANS HOLEN SFK RAUFJÆRINGEN 1270
2 PER ASLAK GULBRANDSEN GALTIND SFK 1250
3 TERJE KARLSEN NJFF 1240
4 ERLING JONSRUD ROMEDAL & VALSET 1220
5 ARNT BERG AJFF OSLO 1100
6 SVEIN TYSKERUD FET 990
7 GUNNAR MÆHLUM ROMEDAL & VALSET 950
8 HARALD HOVDE OSLO SF 900
9 ANDERS SANGNES EINA 850
ARVID ANDERSEN AJFF OSLO 850
11 PER OLAV ØSTBY GJØVIK OG TOTEN SFK 770
12 KJELL KOLSTAD OSLO SPORTSFISKEKLUBB 750
13 BJØRN SKOGSETH UDNES JFF 720
14 ARNFINN SOLLI SFK RAUFJÆRINGEN 690
15 ÅGE RUDSHAUG MO JFF 670
16 ASTOR OTTOSEN GJØVIK OG TOTEN SFK 650
17 LARS BEKKENSTEN UDNES JFF 640
18 GUNNVALD SÆTHRE SILJAN JFF 610
19 STEINAR STRØM TRYSIL S.F.K 600
20 JOHAN BREDESEN HOF VESTRE JFF 570
BJØRN NILSEN HURDAL 570
KJELL SØRENG HOLE JF 570
23 JOHN SINNERUD TOTEN JFF LODD 2 530
24 GISLE HAUGEN TRYSIL SFK 520
HARALD SKOGSTAD AJFF OSLO 520
26 OLE OMANG ÅSENE 490
27 OSKAR SLOVAFOSS BÅSTAD GJFF 480
KJELL SUNDØEN HOLE JF 480
29 ODD STENSBY OSLO MARKA JF 470
30 TOR NORDLUND MO JFF NORD ODAL 460
31 MAGNE KILDALEN ROMEDAL OG VALLSET 360
32 FINN BJØRNSETH LØTEN 350
33 ERIK AARSTAD GALTERUD SFK 330
EINAR NYGÅRD RAUFJØRINGEN 330
35 GUNNAR STENSBY MO JFF 320
36 ASTOR EVENSEN UDNES JFF 290
37 KÅRE KONGSRUD GALTERUD SFK 260
38 PAAL BAGROEN AJFF OSLO 210
39 ERING STUBBERUD SILJAN 200
40 ARNE SKÅRHOLEN LØITEN J.F.F 160
41 PAUL RUNDEN GJØVIK OG TOTEN SFK 110
42 NILS JOHNNY JUKLERØD KROKEN JFF 100
43 TOR OLSEN LØTEN 70
44 GUNDVALD ØSTBY EIDSKOG SFK 50
45 PALMAR FORM0 NITTEDAL 0
BJØRN SKJØLÅS KOLBU 0
ARNE ENSRUDHAGEN TOTEN JFF 0
ODD WASSHAUG GJØVIK OG TOTEN SFK 0
KJELL LØVHAUGEN GJØVIK OG TOTEN SFK 0
INGAR KRISTIANSEN ROMEDAL & VALSET 0

[TOPPEN]